Kalendář akcí

loader
Libina
 

Letošní chaloupka pro mladší kluky - převážně ministranty - byla v každém směru originální. Že jsme s sebou vezli kluky nejenom z Telče, ale třeba také z Jihlavy, to by nebylo žádnou novinkou, avšak náš hlavní vedoucí nám připravil opravdu nečekané překvapení: na poslední chvíli nám oznámil, že vlastně nemáme kam jet! Provozovatel chalupy Březovka, původního místa určení, se totiž rozpomněl, že má obsazeno! Takže se týden před odjezdem horentně shánělo, kam vlastně pojedeme...
        Nakonec ale zase všechno dobře dopadlo, a tak jsme v neděli večer, po úmorné cestě spojené s obhlídkou několika českých vlakových nádraží, dorazili se čtrnácti kluky do obce Libina v podhůří Jeseníků, kde jsme strávili následující dva týdny v atmosféře Hvězdných válek - a dlužno říct, že to bylo vydařených čtrnáct dní. Všem klukům patří pochvala, drželi se statečně až do posledního okamžiku i přes drsné podmínky, které vytvářel kolektiv vedoucích, a na konci společnými silami rychle a nesmlouvavě porazili proradné Sithy, kteří jim tak museli vrátit všechno, co jim za tu dobu ukradli, a přidat ještě něco navíc.
        I za kolektiv vedoucích mohu říct, že sám na chajdě líbilo - sešla se nám vydařená parta kluků, kteří spolupracovali a i při tom zlobení se krotili, takže doufám, že s námi příští prázdniny pojedou zase!