Kalendář akcí

loader
Pálení vysvědčení

30. června - pro mnohé (zvláště ty mladší) magické datum, které znamená konec školního roku a výhled na 2 měsíce prázdnin, ve kterých mnozí zažijí spoustu dobrodružství, legrace při nejen vodních hrátkách, mnozí budou na táborech, dovolených, či jenom sedět u táboráku s rodinou či s kamarády, ale hlavně - budou vědět, že mají před sebou volno a nemusí do školy... :o)

30. června je také dnem vysvědčení. Pokud i ty patříš k těm, kteří právě v tento den si domů přinesou vysvědčení, tak ho přijď s námi obřadně spálit.
Kam? ke sv. Jánu
Kdy? 30. června
V kolik? v 18 hodin

Na co se můžeš těšit? Začneme mší svatou, kterou bude sloužit pan děkan, pak se oddáme růným hrátkám a soutěžení, po kterém bude následovat posilnění buřtíkama a na závěr všichni obřadně spálíme vysvědčení.

Pokud už nepatříš do skupiny šťastlivců, kteří si domů donesou vysvědčení, nezoufej. I na tebe čekáme. Vezmi třeba výpis absolvovaných zkoušek nebo jen zkopíruj nějaké staré vysvědčení, ale hlavně přijď také... čím víc nás bude, tím lepší to bude... Přijďte zahájit prázdniny společným táborákem a hrami...