Kalendář akcí

loader
Potápka

Recenzi napsal Honza Hájek:

Den 1
Příjezd. Příjemný příchod při příjemném počasí. Hráli jsem seznamovací hry. Tahli jsme soušky, byl jsem pro vodu, vykopával jsem bahno. Fůj. Noc. Vnoci byl bordel.

Den 2
V CHKO jsme řádili na kole. Rozjeli jsem pár stromů a keřů a rozšlápli pár mravenišť.(kecy kecy kecy) Potom jsem šli do klobouk a při cestě zpět hráli "sněžnou slepotu". Zprvu jsme byli nespokojeni, ale po dalších podobně ujetých hrách jsme změnili názor. Noc. Už nevím.

Den 3
Tým, který prohrál při memoriálu byl svázán a kopal saunu (hurá). Já tahal dřevo, šutry a kdo ví co ještě. V podvečer jsem u studánky začli hrát hru. Šlo o překonání určitý části terénu pomocí mapy a spolupráce. Tahle hra docela ušla. Střídali se lehké a náročné pasáže. Po sejití z vysokého kopce do údolí a následném výstupu na snad ještě větší kopec. Následovala večeře na balíku slámy a ubytování na seníku vedle (možná opuštěného) kravína. Šli jsme spát krátce po ztemnění oblohy. Noc - perfektní pospání. Probudila mě moucha. Připravili jsem si snídani a po ní vyklopili již večer objevenou ropuchu. Pak jsme se nandali krosny a vyrazili po vytyčené trase. Cesta ubíhala rychle, asi protože se nám nezouvali boty pod tíhou nalepeného bahna jako před tím, ale pod nohama byla celkem zachovalá asfaltka. Po chvíli jsme došli k rekreačnímu středisku Královec. Zkontrolovali trasu podle rozcestníku a pokračovali. Než jsme se nadáli došli jsem na místo vyjití, doplnili jsme životodárnou, průzračně čistou kapalinu (vodu) a namířili se do chaloupky. Tam jsem zjistili že je teprve 6.30. Myslím jelikož jsme měli čas do jedenácti a nevyužili lenošení (na seně bylo fakt skvěle a podle vyspání jsme kvůli absenci hodinek odhadovali 20.00), jsme vyprázdnili krosnu a odešli nakupovat do pteče. Po splnění jsme začali plnit další úkol, a to udělat oheň. Během hry jsme plnili menší úkoly napsané na papírcích. Když oheň pořádně hořel, vyšli jsme hledat skautky, které jsme potkali předchozí den ráno. Po neuspěném hledání a návratu byl oběd. Pak byly rozdány prostěradla na tuniky. Kvůli nedostatku času jsem zkazil svůj příděl. Díky nepřítomnosti náhradních prostěradel jsem byl nucen mojí tuniku sešít ze 4 částí. Je to fakt dobrej hadr, doporučuji!!! Ve dne úžasně větrá, hlavně když pod tím nic není a v noci relativně dobře drží teplo. Během těhlech aktivit se dotvořila sauna a přišla kýžená chvíle. Bylo to fantastický, účinek ještě znásobíte pokud půjdete pod ledovou sprchu. Noc. Už nevím.

Den 5
Dopoledne jsme hráli hru investice. Docela se mi líbí. Po obědě jsme vyšli do ulic Valašských Klobouků somrovat věci. Přišli jsme akorát v 19.00 Sotva jsme došli vyběhli jsme znovu za účelem schlazení v tamějším bazénu. Stejně jako před tím jsme zhodnotili vysondované věci a vyslechli historku od vedoucích. Noc. Už nevím. Patrně bordel jako vždy.

Den 6
Po absolvování už asi třetí decentní rozvičky a krátkého volna jsme byli rozděleni a vyšli jsme nakupovat. Poněvadž v obou potečských obchodech bylo zavřeno, jsme pokračovali do klobouků. Cestou nazpět jsme se dozvěděli o špehovi, který potom vysílačkami navigoval druhý tým. Po obědě (taková sračka, říkali tomu poryč) jsem napsal tohle Pak jsme hledali kotě. Byla to celkem prdel. Hlavně když mi jedno přeběhlo po zádech. Vyhráli jsme smažák! Hurá!! Noc. Už nevím.

Den 7,8,9
Šli jsme do kostela. Vevnitř je to celkem pěkný. Všiml jsem se jedný holky, kterou jsem poznali při somrování, ale pak už nikde nebyla. Škoda. Když byl rozchod jsme šli na zmrzlinu. Mají fakt dobrou. Někdy potom jsme odstartovali puťák. Z toho mám smíšené pocity. V noci se šlo blbě (nejde vidět na cestu), nic méně to je zajímavej prožitek. Kvůli ne zrovna ideální obuvi mě docela bolelo pravý chodidlo. Jinak během výletu mě nejvíc zaujali motorkáři (hlavně motorkářka) a rusky. Bylo to zbytečně dlouhý. Myslím, že by to šlo, ale každej už je unavenej a jde se mlčky. To je na prd. Celý jsem to přetrpěli a potom přišla odměna. Nohy v lavoru je super věc. Teď se nechám namasírovat a pak udělám nějaký extravagantní účes.

Masáž
Teš skončila. Bylo to něco úžasného. Nejvíc se mi líbilo masírování ramen a ještě ježdění konečkama prstů po celých zádech. (Dano Dano co jsi tam s nimi vyváděla?? J ) Musím se to naučit abych to mohl předávat dál a pak toho využít. Sláva Daně. Navíc teď pěkně voním (nejen pot). Daně 3x aleluja.

Oběd
Nechutnal mi. Ne že bych neměl rád Jožku, ale prej máme psát i kritiku, tak toho musím využít. Rizoto říkám něčemu jinýmu. Teď jsem si krk a znovu si na krátkou chvíli pachuť připomněl. Vařenou zeleninu bych ještě přetrpěl, ale v kombinaci s tou rejží… na druhou stranu byla alespoň okurka.

Nohy
Je polední klid a já nemám co dělat. Rozhodl jsem se, že napíšu dojmy o mých nohou, právě je namáčím v lavoru. Jsem rád, že na nich nebí žádný puchýř a ani moc nesmrdí. Prožily si svý. Už mám smysluplnější věci na práci.

Účes
Můj účes byl, stejně jako ostatních, originální byl jsem oholen žiletkou, zůstal mi akorát 5 cm tlustý pruh napříč hlavou. Líbí se mi ostatní taky, ale lidi z okolí na to nejsou zvyklí a jejich tváře se často protáhnou do zajímavých tvarů. Dnes bychom měli navštívit potečskou hospodu. Schválně.

Fotbal
Včera byl skvělej den. Škoda jen, že Pavel onemocněl. Zašli jsme do Štrudlova a zahráli baseball. Byla to celkem sranda. V 17 a ňejaký drobný jsme se dostavil tým starších žáků. Roznesli jsme je na kopytech (15:4) Byli jsme sice větší a silnější, ale zase nám podkluzovali boty, nemáme trénink apod.

Koupalisko
Po fotbale jsme se vydali do valach. Byla kosa. Málem mi umrzli některé části těla (např.nohy). Když jsem se oblíkl do maskáčů, které výborně pasujou k mýmu novýmu účesu, snědl párek a ještě víc promrzl díky 0,5 l chlazené kofoly, jsme vyšli zpět do chaty. Dali jsme si věčna a spali jako koťata. Dneska jsme hráli pár psychoher, potom stavěli pyramidu (z nás) a blbli podobným způsobem (želví závody). Nejvíc mě pobavil Honza N. povyražené šipce z vršku pyramidy. Doporučuji všem. Kdo se nudí. Teď se flákáme (jako doma…)

The end